Nõustamine 
 

Noorte nõustamine siit leiad noortele suunatud teemasid ja nõuandeid. Tervise, suhete, müütide, rasestusmisvastaste vahendite ja seksuaalsel teel levivate haiguste kohta. 

Nõustamiskeskus Ava silmad  missiooniks on perevägivalda kogenute toetamine inimväärika ja turvalise elu kujundamiseks ning tegutsemine selle nimel, et igal lapsel oleks vägivallatu lapsepõlvekodu.

Lasteabi   Lasteabitelefoni 116111 teenuse eesmärgiks on võimaldada kõigil teatada abivajavast lapsest, tagada saadud info edastamise vastavate spetsialistideni ning pakkuda lastele ja lastega seotud teemadel esmast  sotsiaalset nõustamist.

Noortekabinet  pakub tasuta  kuni 24-aastastele noortele (kaasa arvatud) sõbralikku  ja usaldusväärset individuaalset nõustamist. Ka siis, kui Sul ravikindlustus puudub .

Noortekabinet Pärnus -  Malmö 19, 80013 PÄRNU  tel:   4445362  E-R 12.00-18.00 Günekoloog, ämmaemand, noorte psühholoogiline ja meditsiiniline nõustamine, psühholoog 

Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolu keskus pakub erinevaid tervist edendavaid ja parendavaid tegevusi igas eluetapis olevatele naistele, meestele ja lastele.

Pärnumaa laste ja noorte vaimse tervise keskus omab koordineerivat rolli Pärnu maakonna laste vaimse tervise kujundamises, jälgimises, toetamises ja parandamises.

Tervise arengu Instituudi  missioon on luua ja jagada teadmisi, et tõenduspõhiselt mõjutada tervist toetavaid hoiakuid, käitumist, poliitikat ja keskkonda eesmärgiga suurendada inimeste heaolu Eestis

tubakainfo.ee – Kõik suitsetamisest. Kuidas mitte alustada ja kuidas loobuda?

narko.ee – Kõik narkootikumidest. Nõu ja abi.

hiv.ee
 – Seksuaalsel teel levivad haigused ja testimine. Mis on HIV/AIDS?

noored.alkoinfo.ee – Mida teada? Kuidas käituda? Nõu ja abi.

toitumine.ee
 – Tervislik toitumine. Soovitused. Miks ja kuidas

lahendus.net
 – Mured ja probleemid. Kirjanõustamine ja psühholoogiline abi. 

 

 

 

 

 

 

 

Pärnu 62, 86304 Kilingi-Nõmme | tel. 4492755, e-post: kivake@saarde.ee

Powered by CMSimple| Template: ge-webdesign.de| html| Sisene